Community of Destiny
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Eternal Legendary Forces
 
ИндексПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Problems so far ...

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
balthamell

balthamell


Брой мнения : 83
Registration date : 13.03.2008

Problems so far ... Empty
ПисанеЗаглавие: Problems so far ...   Problems so far ... EmptyПет Мар 21, 2008 1:25 am

Такам до сега успях да открия 2 мизерии
1)Когато напиша нещо на кирилица и дам preview после получавам текст от типа на #1072;м до &# ... and so on and so on ... предполагам това са php кодовете на буквите на кирилица ~_~ нямам си понятие от php3 но това определено дразни трябва да се fix-не ASAP

2)Линковете към темите ... то лошо няма, че линка е заглавието на темата ама ТО самото ако е на кирилица и бъгне по гореописания начин се получава 4 реда линк което ме влудява просто >__<

Хубаво е, че поне проблемите са само два, при това свързани - с отстраняването на първия и втория ще си отиде ...
Върнете се в началото Go down
elvenom
The Creator
elvenom


Брой мнения : 187
Age : 34
Location : Over the sickness and far away
Registration date : 10.03.2008

Problems so far ... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Problems so far ...   Problems so far ... EmptyПет Мар 21, 2008 5:02 pm

Tа ако има някакви други бъгни казвайте :]
Върнете се в началото Go down
http://lastfate.heavenforum.com
QwertY_Mr

QwertY_Mr


Брой мнения : 87
Age : 31
Registration date : 21.03.2008

Problems so far ... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Problems so far ...   Problems so far ... EmptyПет Мар 21, 2008 8:26 pm

Абе опитах се да напиша по-дълъг пост (ревю на One Piece, същото като в миналия форум) и ми написа The posted messege is too big или нещо такова Shocked

ПП: тва не знам дали е бъг или тряаа го постна в темата с оплаквания, но реших тук щото не ми се вижда нормално да е толкова ограничен размера на поста...
Върнете се в началото Go down
balthamell

balthamell


Брой мнения : 83
Registration date : 13.03.2008

Problems so far ... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Problems so far ...   Problems so far ... EmptyПет Мар 21, 2008 9:40 pm

Дам и при мен се получи това ще проверя после дали няма някъде ограничение за броя на знаковете във един пост
Върнете се в началото Go down
elvenom
The Creator
elvenom


Брой мнения : 187
Age : 34
Location : Over the sickness and far away
Registration date : 10.03.2008

Problems so far ... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Problems so far ...   Problems so far ... EmptyСъб Мар 22, 2008 2:55 pm

Topics’s title length: Minimum Value - 1, Maximum Value - 255

Aко искате да го разширя на повече кажете :]
Върнете се в началото Go down
http://lastfate.heavenforum.com
QwertY_Mr

QwertY_Mr


Брой мнения : 87
Age : 31
Registration date : 21.03.2008

Problems so far ... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Problems so far ...   Problems so far ... EmptyСъб Мар 22, 2008 3:08 pm

ми разшири го 255 е супер малко

едит:всъщност topic's title lenght не е ли дължината на заглавието,а не на самия пост?
Върнете се в началото Go down
balthamell

balthamell


Брой мнения : 83
Registration date : 13.03.2008

Problems so far ... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Problems so far ...   Problems so far ... EmptyСъб Мар 22, 2008 4:36 pm

exactly ...
Върнете се в началото Go down
ddoogg

ddoogg


Брой мнения : 7
Age : 31
Registration date : 21.03.2008

Problems so far ... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Problems so far ...   Problems so far ... EmptyСря Мар 26, 2008 12:29 pm

Emi ne e ot Mozzilata sia sam s nqkav izmislen browser i pak ne stava... ina4e si bqh na Mozzila Updated si4ko...
Върнете се в началото Go down
balthamell

balthamell


Брой мнения : 83
Registration date : 13.03.2008

Problems so far ... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Problems so far ...   Problems so far ... EmptyЧет Мар 27, 2008 4:03 pm

к такам ... първите два проблема си нямам идея как ще ги fix-нем... май май ще се наложи да live with it >_< ... Бутончетата и иконките са фикснати, сложих максимален размер на заглавието 999 символа (не може четирицифрено число ... виктурчо може да пробва да сложи 0 и да видим кво ще стане мене ме мързи да релогвам ), а ddoogg ... Ти като постнеш как изглежда при тебе поста - нормално (може да се разчете) или на цигански? Аз лично продължавам да твърдя, че има 99% шанс да е от lang настройките и/или фонтовете >_< (не мога да повярвам, че се занимавам с това о_О)
Върнете се в началото Go down
ddoogg

ddoogg


Брой мнения : 7
Age : 31
Registration date : 21.03.2008

Problems so far ... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Problems so far ...   Problems so far ... EmptyСъб Мар 29, 2008 10:19 am

em kato sam vlqzal v profila si vijdam vsi4ko normalno, no kato izlqza vijdam nqkvi prostotii...
Върнете се в началото Go down
elvenom
The Creator
elvenom


Брой мнения : 187
Age : 34
Location : Over the sickness and far away
Registration date : 10.03.2008

Problems so far ... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Problems so far ...   Problems so far ... EmptyСъб Мар 29, 2008 11:27 pm

Вече заглавията могат да се пишат на БГ, но при анкетите не става.Ще се мъча да оправя този проблем ...
Върнете се в началото Go down
http://lastfate.heavenforum.com
balthamell

balthamell


Брой мнения : 83
Registration date : 13.03.2008

Problems so far ... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Problems so far ...   Problems so far ... EmptyНед Мар 30, 2008 1:08 am

0mg ur teh hax0rz как го fix-на бе o_O ... anyway gj ^_^
Върнете се в началото Go down
QwertY_Mr

QwertY_Mr


Брой мнения : 87
Age : 31
Registration date : 21.03.2008

Problems so far ... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Problems so far ...   Problems so far ... EmptyСря Апр 02, 2008 3:56 pm

Айде някой да обясни как се фиксва тва с йероглифите,кви настройки тряаа се направят, за да може тея дет имат проблем да го оправят
Върнете се в началото Go down
QwertY_Mr

QwertY_Mr


Брой мнения : 87
Age : 31
Registration date : 21.03.2008

Problems so far ... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Problems so far ...   Problems so far ... EmptyСря Апр 16, 2008 7:40 pm

QwertY_Mr написа:
Айде някой да обясни как се фиксва тва с йероглифите,кви настройки тряаа се направят, за да може тея дет имат проблем да го оправят
Върнете се в началото Go down
GReeN_HuMaN
God
God
GReeN_HuMaN


Брой мнения : 134
Age : 32
Location : Пловдив
Registration date : 21.03.2008

Problems so far ... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Problems so far ...   Problems so far ... EmptyСря Апр 16, 2008 7:54 pm

Защо мислиш че може да се фиксне
Върнете се в началото Go down
http://saedinenieto.hostzi.com
QwertY_Mr

QwertY_Mr


Брой мнения : 87
Age : 31
Registration date : 21.03.2008

Problems so far ... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Problems so far ...   Problems so far ... EmptyСря Апр 16, 2008 9:26 pm

mi moje kak da ne moje
Върнете се в началото Go down
elvenom
The Creator
elvenom


Брой мнения : 187
Age : 34
Location : Over the sickness and far away
Registration date : 10.03.2008

Problems so far ... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Problems so far ...   Problems so far ... EmptyСря Апр 16, 2008 11:34 pm

QwertY_Mr написа:
QwertY_Mr написа:
Айде някой да обясни как се фиксва тва с йероглифите,кви настройки тряаа се направят, за да може тея дет имат проблем да го оправят

Работя по въпроса ... но за сега без успех
Върнете се в началото Go down
http://lastfate.heavenforum.com
Sponsored content





Problems so far ... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Problems so far ...   Problems so far ... Empty

Върнете се в началото Go down
 
Problems so far ...
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Community of Destiny :: Навигация :: LastFate-
Идете на: